Read Pamiršta kalba. Įvadas į sapnų, pasakų ir mitų supratimą by Erich Fromm Free Online


Ebook Pamiršta kalba. Įvadas į sapnų, pasakų ir mitų supratimą by Erich Fromm read! Book Title: Pamiršta kalba. Įvadas į sapnų, pasakų ir mitų supratimą
Edition: Vaga
Date of issue: 2008
ISBN: 1020264
ISBN 13: 9785415023110
The author of the book: Erich Fromm
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 3.15 MB

Read full description of the books Pamiršta kalba. Įvadas į sapnų, pasakų ir mitų supratimą:

Erichas Frommas, psichologas bei filosofas humanistas, vienas neofroidizmo atstovų, knygoje psichoanalitiškai aiškina sapnus, pasakas, mitus, kurie yra, anot autoriaus, „parašyti“ vienintele universalia žmonijos kalba –­­ simbolių kalba. Autorius siūlo sapnų interpretavimo koncepcijas, paremtas įvairiais savo paties tirtais atvejais; aprašo įvairius mitus ir pasakas (taip pat ir mitą apie Edipą); apibrėžia S. Freudo ir C. G. Jungo požiūrius, analizuodamas jų idėjų kontekste ir savąjį. Pasak E. Frommo, visi sapnai yra prasmingi ir reikšmingi, o mituose ir pasakose užšifruoti daug sudėtingesni pranešimai, negu gali atrodyti. Mokėdamas simbolių kalbą, žmogus galėtų geriau suvokti save ir susipažinti su praeities kartų išmintimi.

Read Ebooks by Erich FrommRead information about the author

Ebook Pamiršta kalba. Įvadas į sapnų, pasakų ir mitų supratimą read Online! Erich Fromm was a German-born U.S. psychoanalyst and social philosopher who explored the interaction between psychology and society. His works include The Art of Loving; Love, Sexuality, and Matriarchy; and Man for Himself. He died in 1980.

Fromm's theory is a rather unique blend of Freud and Marx. Freud, of course, emphasized the unconscious, biological drives, repression, and so on. In other words, Freud postulated that our characters were determined by biology. Marx, on the other hand, saw people as determined by their society, and most especially by their economic systems.


Ebooks PDF EpubAdd a comment to Pamiršta kalba. Įvadas į sapnų, pasakų ir mitų supratimą
Read EBOOK Pamiršta kalba. Įvadas į sapnų, pasakų ir mitų supratimą by Erich Fromm Online free

Download PDF: pamirta-kalba-vadas-sapn-pasak-ir-mit-supratim.pdf Pamiršta kalba. Įvadas į sapnų, pasakų ir mitų supratimą PDF