Read sweet guilty love bites (百合姫ッ) (Japanese Edition) by 天野 しゅにんた Free Online


Ebook sweet guilty love bites (百合姫ッ) (Japanese Edition) by 天野 しゅにんた read! Book Title: sweet guilty love bites (百合姫ッ) (Japanese Edition)
Edition: 一迅社
Date of issue: July 17th 2010
ISBN: No data
ISBN 13: No data
The author of the book: 天野 しゅにんた
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 931 KB

Read full description of the books sweet guilty love bites (百合姫ッ) (Japanese Edition):

Och mój boże, yuri dla dorosłych! Myślałam, że się nie doczekam.

Od czasu, kiedy w moje łapki wpadło Girlfriends, zdarza mi się wpadać do Empiku i przeglądać półkę z mangami w nadziei na kolejne yuri. Nie to, że naprawdę się spodziewałam. Ale wczoraj dorwałam aż dwa tomy i Sweet Guilty Love Bites jest jednym z nich.

Takie yuri dotąd czytałam tylko online. Mam ochotę zadzwonić do Waneko i z płaczem podziękować za wydanie tego, albo rzucać w nich moimi pieniędzmi, aż nie będę miała za co kotów karmić. To jest takie dobre! Bohaterki są w moim wieku (no, prawie)! Mają dorosłe problemy! Seks! Prawdziwy lesbijski seks! Prawdziwe, dorosłe kobiety! Fanfary, oklaski, wiwat!

Tomik oferuje nam trzy historie. Bohaterki łączy miejsce pracy: wszystkie są hostessami w jednym klubie. Jest to zajęcie dosyć obce polskiej kulturze i chętnie przeczytałam mangę po prostu o dziewczynach pracujących w klubach, aby dowiedzieć się więcej. To, że jeszcze są lesbijkami stanowi wisienkę na świetnym torcie. Historia o przygarnianiu nieznajomej z ulicy wydaje się bardzo mangowa, ale przypominam, że Woody Allen nakręcił o tym film, więc nie, manga nie ma monopolu na klisze. Najbardziej podoba mi się historia samotnej matki, która odkrywa, że dopuściła się jednonocnego wyskoku z nauczycielką swojej córeczki. To było wspaniałe. I na koniec historia dwóch studentek, współlokatorek.

Kreska jest fantastyczna, sceny erotyczne rysowane sugestywnie i subtelnie jednocześnie, dziewczyny są niesamowicie fajne, każda ma własną osobowość i dzielą z sobą kawałek ciekawego świata. Mogłabym napisać do tego tysiące fanfików i chyba to właśnie będę robić przez weekend. Stanowczo polecam.

Read Ebooks by 天野 しゅにんたRead information about the author

Ebook sweet guilty love bites (百合姫ッ) (Japanese Edition) read Online! Likes California sea lions, water and salt. Can be found at Pixiv.
Email: love-sexy@pandora.nu


Ebooks PDF EpubAdd a comment to sweet guilty love bites (百合姫ッ) (Japanese Edition)
Read EBOOK sweet guilty love bites (百合姫ッ) (Japanese Edition) by 天野 しゅにんた Online free

Download PDF: sweet-guilty-love-bites-japanese-edition.pdf sweet guilty love bites (百合姫ッ) (Japanese Edition) PDF